Найбільший регіон катання у світі. Це двісті підйомників, безліч снігових гармат, ціла армія інструкторів і 600 км підготовлених трас.
Забронювати гірськолижний тур
Курорт Валь-Сені
На три райони, Ланлебур (1400 м) і Ланслевіллард (1460 м) з Валь Сені Ле-От (1500 м), простягається гірськолижний курорт Валь Сені біля підніжжя перевалу Мон-Сені. Історична гора є не тільки центром гірськолижного курорту Валь Сені Вануаз, вона була і в минулому місцем перебування багатьох історичних діячів.
Сьогодні Валь Сені перетворився в сучасне місце зимових видів спорту, не втрачаючи чарівності гірської савойської села. Для приємного перебування в Валь Сені лижникам надається безкоштовний трансфер, маршрут якого ідеально пов'язує два райони і великі станції підвісної канатної дороги.
Безпосередньо з Ланлебура і Ланслевілларда лижники, піднімаючись на декількох крісельних підйомниках, потрапляють в лижний район Валь Сені Вануаз. Оскільки гірськолижні курорти Валь Сені і сусідній Терміньон пов'язані між собою з 2008 року двома сучасними крісельного канатними підйомниками, в розпорядженні лижників є в цілому 125 кілометрів лижних трас всіх рівнів складності.
Курорт Лез-Арк
Поза всякими сумнівами, візитною карткою всієї гірськолижної області є Віладж Лез Арк 1950 - гірськолижний курорт екстра-класу в савойської стилі, відкритий в 2003 році. Унікальна в своєму роді у всій Європі, наймолодша база в Лез Арк, що складається виключно з чотиризіркових резиденцій, де всі номери обставлені зі смаком і відповідають найвищим вимогам.
Послуги готелю розкішний велнес і аквацентр. Незвичайне місце для зимового спорту, оточене сосновим лісом, вражає своєю вигадливою архітектурою. Тут за основу взято кращі традиції савойского стилю: домінуючі матеріали - дерево і камінь, створюють архітектурний ансамбль, при цьому особливу увагу приділено деталям.
Приємна атмосфера Лез Арк 1950 досягається завдяки оптимальній інфраструктури селища. На базі, де немає автомобілів, лижники можуть всюди добиратися пішки або на лижах, в той час як їхні машини стоять в підземних гаражах, чекаючи кінця відпустки.
Дати вильоту
08.01
15.01
22.01
У вартість включено:
Авіапереліт Київ - Гренобль - Київ
а\к МАУ, B737 (186Y), економ-клас, у вартості: багаж 23 кг, ручна поклажа (7кг+5кг), безкоштовне перевезення 1 комплекта гірськолижного/сноубордичного спорядження.
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь з політикою обробки персональних даних
Правила в'їзду до Франції від 10.10.2021
З 10 жовтня 2021 Україну внесено до переліку країн так званої «помаранчевої» зони.
У зв’язку з цим в’їзд громадян України до Франції відбувається відповідно до імміграційних правил Міністерства внутрішніх справ Франції на таких умовах:
Немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України повністю вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції.
До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield
Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19. Разом з повністю вакцинованим дорослим може вільно в'їхати неповнолітня дитина до 18 років. Проте невакциновані діти віком від 12 років повинні представити негативний результат тесту
Негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше, ніж за 72 години до в’їзду, або тест на антиген, зроблений не раніше, ніж за 48 годин до в’їзду.
Франція приймає сертифікати вакцинації у додатку Дія або роздруковані з порталу Дія, а також паперові міжнародні свідоцтва про вакцинацію.
У разі, якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції тільки за нагальної потреби.